Profilini Oluştur

Beğendiğin ürünleri en uygun fiyatlarla satın almak için üye olman yeterli. Facebook hesabınla veya e-posta bilgilerinle kolayca üye olabilirsin.

Hemen Üye Ol
Beğen, Yorum Yap, Paylaş

TutumluAnne’de gezerken zaman çabuk geçer. Beğendiklerini kaydetmeyi unutma! Hesabından beğendiğin ürünlere ulaşıp satın alabilirsin. Ayrıca istediğin zaman ürünle ilgili yorum alanında soru sorabilirsin. Kaç kez kullanıldı? Yıpranması var mı? Ek fotoğraflar istiyor musun? Almadan önce her şeyi sor, emin olduktan sonra satın al.

Ürünü İncele, Olmadı mı? İade et

Ürün tarafına ulaştıktan sonra alışverişi tamamlamadan önce ürünü iyice incele. Üründe bir sorun mu var, istediğin gibi olmadı mı? Merak etme, senin için iade seçeneğimiz mevcut. Hemen iade et :)

İade Politikamızı İncele
Nasıl alış yapabilirim?

Tutumluanne.com’un “%100 Güvenli Ödeme Sistemi” ile güvenli alışverişin tadını çıkartın.

• Beğendiğin ürünü sepete ekle butonu ile sepetine ekleyin.

• Alışveriş sepetine gidin ve satın al butonuna tıklayın.

• Adres bilgilerini girin ve devam et butonuna tıklayın.

• Ödeme bilgilerini girip, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra satın alma işlemi biter ve ödediğin tutar tutumluanne.com bloke hesaplarında bekler. Ürün sana ulaşıp sen sistemden onay verdikten sonra satıcıya ödeme yapılır.

Ürünün fiyatı ile ilgili pazarlık edebilir miyim?

• Bunun için ürün detaylarında yer alan satıcıya soru sor butonunu kullanabilirsin. Ayrıca satıcı ile anlaşırsan satıcı ürünü ‘Özel Satış’ statüsüne çevirerek ürünü sadece senin almanı da sağlayabilir.

Ürünü satın aldım ama henüz kargolama yapıldığına dair bana mesaj gelmedi?

• Ödemeni takip eden 3 iş günü içinde satıcının ürünü kargolaması gerekmektedir. Bu süre sonunda, satıcı ürünü hala kargolamadıysa, ‘tutumluanne.com’ tarafından satıcıya kargo hatırlatma uyarısı gönderilir. Satıcı, ürünü uyarıdan sonra 24 saat içinde hala kargolamadıysa, Profilim/Alışlarım sayfanızda “Satışı iptal et” linki çıkar. Bu link üzerinden satışı iptal edebilirsin. Bunun sonucunda blokeye alınmış olan ürün bedeli kredi kartına otomatik olarak iade edilir. İşlem iptal edildiği anda ürün bedelinin tamamı kartına iade edilecektir. İadeyi ekstrende görmen, çalıştığın bankaya bağlı olarak 3-7 günü bulabilir.

Ürünü satın aldım ama sonradan satışı iptal etmeye karar verdim. Ne yapmalıyım?

• Ödeme bilgilerini girip, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra satın alma işlemi biter ve ödediğin tutar tutumluanne.com bloke hesaplarında bekler. Ürün sana ulaşıp sen sistemden onay verdikten sonra satıcıya ödeme yapılır.

Sıkça Sorulan Sorular